AYSKAD Loading

AYSKAD AKADEMİ öğrencileri ile yeni yıl kutlaması

AYSKAD AKADEMİ öğrencileri ile yeni yıl kutlaması

AYSKAD AKADEMİ öğrencileri ile yeni yıl kutlaması

Eğitim Komisyonumuz, Çınarlı M.T.A.L. asansör bölümü öğrencileri ile yeni yıl kutlamasında bir araya geldi.

Eğitim Komisyonumuzun mesleki eğitim projesi AYSKAD AKADEMİ çalışmaları kapsamında, Çınarlı M.T.A.L.‘ de gerçekleştirdiğimiz yeni yıl kutlamasında , asansör bölümü öğrencilerine asansör mesleğinin önemi ve geleceği hakkında bilgilendirmeler yaptık. Günlük hayatımızın en önemli taşıma aracı olan asansörler için, nitelikli personel ihtiyacının ancak meslek liselerinde eğitim alan gençler ile çözüleceğini ve AYSKAD AKADEMİ' nin tam anlamıyla amacına ulaşabilmesinin mezun öğrencilerin sektörde daimi olarak çalışmaya başlamasıyla mümkün olabileceğini ifade ettik.

2018-2019 eğitim dönemi sonunda nitelikli eğitim almış 34 öğrenciyi sektöre kazandıracak olan projemiz, aynı zamanda EAYSAD ve TASİAD derneklerinin değerli destekleriyle, sektörde STK dayanışması adına güzel bir örnek teşkil etmektedir.

Etkinliğimizin sonunda; eğitim komisyonumuzun ve projeye destek veren firmalarımızın hazırladığı yeni yıl hediyelerini , Çınarlı MTAL müdürü sayın İsmail ÇAM ve değerli branş öğretmenlerimiz eşliğinde öğrencilerimize dağıtarak, yeni yılın sektörümüze, ülkemize ve tüm dünyaya sevgi, barış, huzur ve mutluluk getirmesini diledik.

25 Aralık 2018