AYSKAD Loading

TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı Sn. Belma SATIR'ı Makamında Ziyaret Ettik

TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı Sn. Belma SATIR'ı Makamında Ziyaret Ettik

TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı Sn. Belma SATIR'ı Makamında Ziyaret Ettik

Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayi İş Kadınları Derneği ( AYSKAD ) Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak, TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Sn. A. Belma SATIR’ ı TBMM Komisyon makamında ziyaret ettik.

Türk Asansör Sektöründe yaşanan gelişmeleri paylaştığımız ziyarette, AYSKAD’ ın mesleki eğitim ve kadın istihdamı konularında geliştirdiği projeler hakkında kendisine bilgilendirmelerde bulunduk.

Türkiye Kadın Girişimciler Derneği ( KAGİDER ) Kurucu Üyesi olan Sn. Belma SATIR, Türkiye’ nin kalkınmasında kadın sivil toplum örgütlerinin çalışmalarının çok önemli ve değerli olduğunu belirterek, asansör sektöründe de kadın derneği kurulmuş olmasından dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ifade ettiler.

Başkanlığını yapmış oldukları TBMM Dilekçe Komisyonu’nun sorunlara çözüm noktasında çok önemli çalışmalarda bulunduğunu belirten Sn. Belma SATIR, asansör sektörünün sorunlarının çözümünde de kadın bakış açısıyla geliştirdiğimiz çalışmalarımızı destekleyeceklerini ve  her zaman AYSKAD’ ın yanında olacaklarını ifade ettiler.

AYSKAD Yönetim Kurulu ve Üyeleri olarak; tanışmaktan büyük onur ve gurur duyduğumuz değerli Milletvekilimiz Sn. Belma SATIR Hanımefendiye, bizlere gösterdikleri sıcak ilgi,alaka ve nazik ev sahipliği için, teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız.

16 Aralık 2019