AYSKAD Loading

4. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarında Sektörle Buluşuyoruz

4. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarında Sektörle Buluşuyoruz

4. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarında Sektörle Buluşuyoruz

Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı (Avrasya Asansör Fuarı), 20-23 Mart 2019 tarihleri arasında, CNR EXPO Yeşilköy’de kapılarını açıyor.

Asansör sektörünün yeni tasarım ve hizmetlerinin sergileneceği, katılımcı ve sektör alıcılarının iş bağlantılarını artıran CNR Avrasya Asansör Fuarında; sektörün önde gelen firmaları, asansör kabininden otomatik kapı sistemlerine, elektronik aksamlardan güvenlik sistemlerine ve aksesuarlarına kadar birçok ürününü görücüye çıkaracak.

Aralarında Almanya, İngiltere, Irak, Malezya, Kosova, Arnavutluk, S. Arabistan, Lübnan, Rusya, Çekya, Makedonya, Bulgaristan, Romanya, Etiyopya, Katar, Yunanistan, İspanya, Bulgaristan, Brezilya, Meksika, İran, Mısır, Cezayir, Fas, Ukrayna, Gürcistan, Pakistan’ın da bulunduğu 51 ülkeden gelecek alım heyetleri katılımcı firmalarla görüşmeler yapma imkanı bulacaklar.

Türk Asansör Sektörünün birleştirici ve tamamlayıcı gücü olarak, 20-23 Mart 2019 tarihlerinde CNREXPO Yeşilköy düzenlenecek 4.Uluslararası Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarının destekçi Sivil Toplum Kuruluşu(STK) olmaktan mutluluk duymaktayız.

Tüm sektör mesuplarımızı, fuar boyunca yapacağımız etkinliklerimize davetlidir.

15 Şubat 2019